Firmamız yıllardır Telekomünikasyon sektöründe hizmet vermekte olup çeşitli kamu kurumlarının alt yapı ve zayıf akım sistemlerini başarılı bir şekilde sonlandırıp teslim etmiştir. 2020 yılının başlarından itibaren Güvenlik sektöründe ben de varım diyerek özel sektöre hizmet vermeye başlamış ve çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. 

Bu bağlamda sektörde eksik olarak gördüğü kamera ve kayıt cihazı üretimini yurt dışına bağımlılıktan kurtarmak için kendi tesisini kurup Türkiye’de üretmeye başlamıştır. 

Sald markası ile kamera ve kayıt cihazlarının ip, ahd, tvi, cvi ve cvbs teknolojilerini destekleyen ürünler üretip piyasada kısa sürede yer edinmiştir. 

Türkiye geneli bayi ağına sahip olup 81 ilde bayilerine ürün tedariği yapmakta ve Gaziantep’te doğrudan müşteriye ulaşarak bu kaliteli ürünlerin halk ile buluşmasını bizzat sağlamaktadır.

Firmamızın bundan sonraki hedefi board ve kasaların tamamını Türkiye’de üretip dışa bağımlılığı azaltmaktır. Tüm bunları yaparken hiçbir teşvik ve hibe kredi almadan bu güne gelmiş ve ileride  kendi öz sermayesi ile ilerlemek istemektedir.

Gaziantep’in sadece yemek ile anıldığı bir Türkiye’de, biz teknoloji alanında kendimizi geliştirip dünyaya açılmaya kararlayız.