Network Sistemleri

Network Sistemleri

Network Sistemleri konusunda İşletmeniz ve eviniz için lazım olan tüm donanım ve teknik bilgiye sahibiz. Network Sistemleri'nde Fiber kablo çekme aşamasından etiketleme ve testine kadar tüm hizmetleri tek elden temin edebilirsiniz. İnternet ihtiyaçlarınız için bizde yok kelimesi maalesef yok 🙂 altyapınızın olmadığı çiftlik, fabrika, enerji santrali ve madenler gibi birçok alana hizmet götürmekteyiz. Voip hizmeti ile uzağı yakın edip şubeleriniz başka şehirlerde hatta ülkelerde dahi olsa dahili numara ile görüşme sağlatabiliyoruz ve telefon maliyetiniz bedelsiz oluyor. Network Sistemleri'n de Omurga swich kurulumundan uçta bulunan jak sonlandırmaya kadar tüm aşamada sislere hizmet vermekteyiz. Network Sistemleri günümüzde bir bina inşa edilirken önceden tasarlanmakta ve projelendirilmekdir eskiden bunlar yapılmadığı için Network Sistemleri binaların yüzeylerinde gelişi güzel çekilen kablolar ile yapılmakta ve bunlar da çok büyük sıkıntılar çıkartmakta idi. Şu anda bir kamera sistemi bile Network Sistemleri ağ yapısını kullanmakat ve bu altyapı üzerinden çalışmaktadır. Network Sistemleri'n yanı sıra Diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Network Kurulumu

Fabrika, ofis ve tüm işletmeleriniz ve diğer mekanlarınız için network altyapınızı tasarlayıp kurulumunu yapıyoruz.

Kablosuz Ağ

2.4 ve 5 Ghz band genişliğinde kablosuz iletişiminizi sağlıyoruz. Açık alanda kuş uçusu 35 Km ye kadar.

Voip Telefon

İnternet üzrinden 0850 veya coğrafi telefon numarası tahsisi için yardımcı oluyoruz. Üstelik mesafe ve ülke sınırı olmaksızın.

Genişband İnternet

Tüm internet servis sağlayıcılar ile çalışıyoruz ve tüm aboneliklerinizi tek noktadan gerçekleştiriyoruz.

Vsat İnternet

Altyapısı bulunmayan tüm mekanlarınız için fiber hızında internet. Sadece gökyüzünü görmemiz yeterli 🙂

Network Güvenliği

İşletmenizin ağ güvenliğini emin ellere teslim edin. Çok geniş ürün yelpazemiz ile firewire kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz.