Televizyon Uydu ve Bilgisayar Teknik Servis

Televizyon uydu ve bilgisayar sistemlerinizin kurulumu tamiratı ve satın alımlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz tek elden tüm bu hizmetleri vermekte ve cihazlarınızda meydana gelen arızaları çok büyük bir titizlik ve hassasiyet ile gidermekte. Siz evinizin rahatlaığında tek telefon ile servis talep edin bozulan kumandanız ayağınıza gelsin veya arızalı cihazınız evinizden alınıp onaıldıktan sonra tekrar evinize getirilip çalışır vaziyette teslim edilsin. Günümüz dünyasında teknolojik bir çok alet ve cihaz ile iç içe yaşamakta ve bunların kurulum ve tamiratları için yetkin kişiler bulamamktayız Mete Teknoloji olarak profosyonel kadromuz ile sizlere destek vermeye hazırız. Yönü dönmüş çanak anteninizden tutun çalışmayan ses sisteminize kadar bozulan TV nize kadar hatta Bilgisayarınızın bakımından güncellenmesine kadar tüm hizmetleri tek elden almaktadasınız. Tek yapmanız geren telefon açmak.

Tv Kurulum ve Tamir

Fabrika, ofis ve evinizden tek telefon ile TV nizi alıp onarıp geri getiriyoruz. Profosyonel Kadromuz ile cihazlarınız emin ellerde.

Uzaktan Kumandalar

Tüm marka ve model tv ve uydularınızın orjinal kumandalarını tek telefon ile adresinize teslim ediyoruz.

Ses Sitemleri

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız ses sistemlerinizin kurulumu ve tamiratı için teknik ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bilgisayar Kurulum ve Tamir

Tüm marka ve model Notebook, Tablet ve PC lerinizin kurulum ve arızaları için ekibimiz sizlere destek vermekte.

Yazıcı Kurulum ve Tamir

İşletmenizde veya evinizde bulunan yazıcıların kartuş ve toner dolumlarını yapıp adresinize kadar getiriyoruz.

Uydu Anteni Kurulum ve Tamir

Çanak anten kurulumundan kablolamasına hatta sıva altı tesisata kadar profosyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız.